Halloween aktualizace Clash of Clans

Aktualizace Halloween v Clash of ClansDneska jsme se dočkali další aktualizace, která přináší hlavně Halloween grafiku. Jsou připraveny nové pasti a pro hráče vyšších úrovní dokonce další mortar.

Dnešní aktualizace má za úkol hlavně do hry přinést Halloween. Drobné předměty na mapě vesnice dostaly dekoraci dýněmi.

halloween_clash_of_clansMnohem větším přínosem jsou nové pasti. Tématicky zapadají a jedná se o rakev ze které při aktivaci vyjdou kostlivci. Hlavní výhodou této pasti je, že si sami zvolíte, zda kostlivci budou útočit na zemi nebo opatření balónky budou útočit na vzdušné jednotky. Bohužel, tato past je dostupná pouze hráčům s radnicí levelu 8 a výš. Tuto past lze upgradovat a významně vylepšit.

Největším přínosem aktualizace je další mortar, celkově tedy můžete mít až čtyři. Opět platí stejné omezení jako u pastí, tedy je pro majitele radnice úrovně 8. Mortar navíc se po čertech hodí a už pár vylepšeních bude významně pomáhat v obraně.

Boost a Boost all clash of clansPraktickým zlepšením pro všechny hráče je možnost jedním klikem provést boost všech budov určitého typu. Není již nutné tedy oklikat všechny doly na elixír, ale označením jednoho a kliknutím se provede navýšení celkové produkce. Cena v drahokamech je shodná s cenou jako by boost byl prováděn jednotlivě.

Praktické změny se dočkal i klanový profil. Díky tomu lze hledat klan nejen podle jména, ale hlavně podle lokace, počtu členů nebo četnosti clan war.

Příjemným zlepšením je přerušení boostu armádních budov, pokud se trefíte do údržby. Boost se pozastaví a můžete ho kdykoliv později, zdarma, znovu spustit na zbývající dobu.

Vizuálním doplněním prošel i profil hráče, kde se nyní zobrazuje úroveň jeho jednotek, hrdinů a kouzel.

A jako poslední novinka, došlo k navýšení ligového bonusu a tedy i získané kořisti.

Ukázka nového dialogu pro podrobné hledání klanu

Ukázka nového dialogu pro podrobné hledání klanu

Komentáře

comments